Prodej hotel a restaurace Znojmo,Vranov

Prodej hotel a restaurace Znojmo,Vranov
Prodej hotel a restaurace Znojmo, Vranov Prodej hotel a restaurace Znojmo, Vranov
Lokalita:okres Znojmo, Znojmo
Na prodej:1 Kč
1
Nabízíme k prodeji samostatně stojící zrekonstruovanou restauraci v atraktivní lokalitě Vranovské přehrady. Restaurace a nově zbudovaný výčep mají zastavěnou plochu cca 1 100 m2, v restauraci byla nově zbudovaná kompletně nerezová kuchyň. Budova je zděná, částečně podsklepená, stáří 30 let, technický stav budovy je výborný, počet míst v restauraci je pro 80 osob, venkovní posezení na zastřešené terase má kapacitu 350 osob. Restaurace se prodává včetně veškeréhomvybavení a inventáře.

K restauraci patří samostatně stojící objekt, který skýtá ubytování ve dvaceti dvoulůžkových pokojích s přistýlkou a dvěmi dvoupokojovými apartmány. Každý pokoj má svou vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Na každém podlaží je společenská místnost. V objektu se dále nachází vinárna, kuchyň částečně vybavená, 2 garáže, dvoupokojový byt pro správce a kancelář. Budova je zděná do prvního podlaží, zbytek je dřevostavba. Celkový stav je výborný.
Zakázkové číslo:155-A
Kontakt na makléře:723674524
Kontakt na prodejce/RK:R&R Znojmo reality

R&R Znojmo reality

Palackého 1041/26
tel.: 723674524
email: info@rrznojmoreality.cz kontaktní formulář
 
Inzerát zapsán:4. 11. 2011
Zobrazení:1264x
Sdílet:Bookmark and Share
* Podpořte tento bezplatný server a při kontaktu s prodejcem uveďte, že jste jeho nabídku nalezli na BYTY-DOMY-POZEMKY.cz. Děkujeme!

Zobrazit kompletní nabídku prodejce | Kontaktovat prodejce | Poslat emailem | Vytisknout leták