Víceúčelový areál autoservisu v Brně-Jih

Lokalita:okres Brno-město, Brno-Jih
Na prodej:10 390 000 Kč
10 390 000 Kč
Plocha pozemku:1522 m2
Zastavěná plocha:300 m2
Prodám víceúčelový areál autoservisu v Brně-Jih, celková plocha 1.522 m2, v blízkosti napojení na D1 a D2. Areál umístěn na vlastním pozemku, rovinatý terén obdélníkového půdorysu, na kterém je vybudováno více propojených objektů.
Areál zabezpečen kamerovým systémem s čidly a napojený na PCO. Vjezd do areálu přímo ze sinice, průjezd zajištěn celým areálem, dostatek parkovacích míst.
Podrobný popis nabídky
Do areálu se vjíždí ze silnice sjezdem, kde jsou odstavná parkovací místa před uzavřeným areálem. Vjezd uzamykatelnou branou. Z nádvoří je přístup do kanceláří a skladů, do haly a zpevněnou cestou do zadního traktu nemovitosti, kde je umístěno pět mobilních skladových buněk a zahrada.
Dispozice areálu
Areál v současnosti slouží pouze k podnikání majitele. Přední objekt (původně RD) sloužil k bydlení, se sestává z I.NP a podkroví. Vstup do objektu z nádvoří. I.NP slouží jako kanceláře, šatna a sociální zařízení pro zaměstnance, v půdním prostoru pokojík na přespání.
Navazuje spojovací dvoupodlažní krček s napojením na nově vybudovanou ocelovou halu. Vše je průchozí a přístupné z několika směrů. Hala je průjezdná z nádvoří do zadního traktu, kde jsou umístěny plechové mobilní buňky. Napojení spojovacího krčku do haly je dveřmi v přijímací kanceláři (centrum výchozích vstupů). Z kanceláře vstup zpět do předního traktu a na schodiště vedoucí ke II.NP, kde je odpočívárna a sklad.
Inženýrské sítě: voda, elektřina, plyn. Kanalizace napojená na septik a akumulační nádrž. Vytápění plynovým kotlem (včetně haly).
Plocha areálu je celkem 1.522 m2, z toho ZP 300 m2, zpevněné plochy 332 m2, dále zahrada a ostatní plochy.
Parkovací místa 11, z toho 1x ZP, dalších 5 – 8 v zadním traktu.
Celý areál oplocen (pletivo + trubky a ocelové výztužné do sloupků)
Energetická náročnost F, G. Foto na vyžádání.
Cena: 10 390 000 Kč + provize
Kontakt: 774 853 034
Kontakt na makléře:774853034
Kontakt na prodejce/RK:

Mila

Brno
tel.: 774853034
email: mila.mackova@seznam.cz kontaktní formulář
 
Inzerát zapsán:19. 3. 2018
Zobrazení:824x
Sdílet:Bookmark and Share
* Podpořte tento bezplatný server a při kontaktu s prodejcem uveďte, že jste jeho nabídku nalezli na BYTY-DOMY-POZEMKY.cz. Děkujeme!

Kontaktovat prodejce | Poslat emailem | Vytisknout leták