Prodám velký rodinný dům

Lokalita:okres Žďár nad Sázavou , Račice u Dlouhého
Na prodej:1 995 000 Kč
1 995 000
Plocha pozemku:1411 m2
Zastavěná plocha:1411 m2
Užitná plocha:640 m2
Prodám velký rodinný dům v středu malé klidné obce v Račicích u Bobrové - 10km od Nového Města na Moravě. Zastavěná plocha s nádvořím 1411m2. Uzavřený dvůr 762m2. Obytný dům je vhodný k okamžitému nastěhování, využitelný k trvalému bydlení (dvougenerační dům) a podnikání, popřípadě hospodaření. Dům, stodola i dvůr nabízí velké skladovací prostory.Domovní budova je v přízemí rozdělena na dvě samostatné bytové jednotky. Jeden byt má vchod z předzahrádky směřující na jih. Kolem předzahrádky je nový kamenný taras. Okna místností směřují na jih směrem do obce. Druhý byt má vchod ze dvora, okna směřují na jih, západ a okno z kuchyně do dvora. Byty jsou propojeny chodbou, ze které vede schodiště na rozsáhlou dvoupatrovou půdu.
1.byt 2+1: vstupní chodba ze dvora, předsíň,schodiště do sklepa z předsíně, koupelna s vanou,samostatné WC, obytná velká kuchyň s kamny na tuhá paliva, 2x pokoj.Tento byt je částečně podsklepený.
2. byt 2 3+1: vstupní chodba z předzahrádky a také dalším samostatným vchodem ze dvora, z chodby schodiště na půdu, koupelna s vanou,samostatné WC, prostorná komora, obytná kuchyň s kamny, 2x pokoj s okny do předzahrádky, další velká místnost s oknem do dvora a sklad s oknem do dvora.
Půda je rozdělena do dvou pater, je velmi prostorná a nabízí možnost vybudování podkrovních místností v obou patrech půdy. Střecha tašková ve velmi dobrém stavu.
Objekt je napojen na inženýrské sítě: elektřina, voda, kanalizace, před domem je přípojka na plyn. V současnosti lokální vytápění na tuhá paliva. Objekt možno využít k bydlení s podnikáním.
Voda: Zdroj pitné vody dálkový vodovod. Na dvoře blízko vchodu do domu je také studna.
Odpad: Kanalizační přípojka, jímka na dvoře.
Elektřina: 400V
Garáž /dílna 7,30 x 6,30 m
Má pouze jedny vrata pro vjezd pro jedno auto, ale po výměně vrat nabízí dostatek prostoru pro zaparkování dvou aut. Nad garáží je prostorná půda, kterou lze využít jako skladní prostor.
Stodola 27,9 x 10,76 m
Střecha dobrá, stodola nabízí dostatek prostoru pro uskladnění věcí a ochranu před deštěm. Stodola je vhodná pro chov hospodářských zvířat. Pod stodolou je v jedné části prostorný sklep, který se kdysi využíval pro skladování brambor.
Zahrada - Po dohodě možnost odkoupení zahrady za stodolou.
Doprava: Autobus, 10 spojů denně.

Kontakt na prodejce/RK:

Jana Sittová

Synkova 8
tel.: 776859555
email: jana.sittova@email.cz kontaktní formulář
 
Inzerát zapsán:27. 6. 2012
Zobrazení:2786x
Sdílet:Bookmark and Share
* Podpořte tento bezplatný server a při kontaktu s prodejcem uveďte, že jste jeho nabídku nalezli na BYTY-DOMY-POZEMKY.cz. Děkujeme!

Zobrazit kompletní nabídku prodejce | Kontaktovat prodejce | Poslat emailem | Vytisknout leták