Prodej prázdného činžovního domu, ul Křížová, Staré Brno

Lokalita:okres Brno-město, Mendlovo náměstí
Na prodej:0 Kč
dohodou
Plocha pozemku:288 m2
Zastavěná plocha:206 m2
Užitná plocha:478 m2
Obytná plocha:575 m2
Mabízíme prodej činžovního cihlového domu z přelomu 19. a 20. století. Dům má 1 podzemní podlaží (sklep), 4 nadzemní podlaží a volný půdní prostor. Užitná plocha bytových jednotek je 478,6m2, půdní prostor cca 200m2, hrubá podlažní plocha pak činí 678,2m2. Jedná se o 4 podlažní dům, v kterém je 12 bytových jednotek. Z toho je 11 bytových jednotek o velikosti 1+1, poslední bytová jednotka vznikla sloučením 4 bytů, takže její podlahová velikost je cca 200m2 + terasa o výměře cca 25m2. Některé bytové jednotky je nutné zrekonstruovat – především sociální zařízení, odpady atd. Nabízí se zde možnost sloučení menších bytových jednotek na velikost 2+1. Přístup do domu je zajištěn přes sousední dům, břemeno chůze je zapsáno na LV. Dům se prodává prázdný, bez zatížení, zejména vhodný pro developerské firmy, investory.

Dům se nachází na Starém Brně. Lokalita je výborně dopravně dostupná - Mendlovo náměstí je významným dopravním uzlem městské hromadné dopravy, lokalita je na výpadovce na Vídeň a na dálnice D1 a D2.
Dle platného Územního plánu města Brna je rozsáhlá volná plocha západně od domu (přímo za domem) o výměře cca 2,1 ha vedena jako návrhová stavební plocha s funkcí smíšenou obchodu a služeb s indexem podlažní plochy 4,0. Jedná se tedy o plochu zejména pro obchod, administrativní plochy a bydlení s vysokým indexem podlažnosti. Dle informací zde probíhají jednání o prodeji těchto ploch; investor zde zamýšlí realizovat výstavbu obchodního centra. Lokalitu to zajisté zkultivuje a zatraktivní.
Více fotografií či materiálu Vám zašlu na Váš e-mail. Prohlídky jsou možné kdykoli.

Cena dle dohody mezi investorem a majitelem.
Kontakt na makléře:Jiří Škorpík
Kontakt na prodejce/RK:

Jiří Škorpík

Běhounská 15, Brno
tel.: 777755071
email: jiri.skorpik@seznam.cz kontaktní formulář
 
Inzerát zapsán:3. 9. 2012
Zobrazení:1885x
Sdílet:Bookmark and Share
* Podpořte tento bezplatný server a při kontaktu s prodejcem uveďte, že jste jeho nabídku nalezli na BYTY-DOMY-POZEMKY.cz. Děkujeme!

Zobrazit kompletní nabídku prodejce | Kontaktovat prodejce | Poslat emailem | Vytisknout leták