Prodej rekreační chaty, Týnec nad Labem, 800 000 Kč

Lokalita:okres Kolín, Týnec nad Labem
Na prodej:800 000 Kč
včetně vybavení
Plocha pozemku:378 m2
Zastavěná plocha:48 m2
Užitná plocha:48 m2
Obytná plocha:48 m2
Prodám dřevěnou chatu se zateplenou fasádou, zastavěná plocha 48 m2, v chatové části města Týnce nad Labem (okres Kolín).
Chata se nachází poblíž tří rybníků, z nichž jeden je udržované přírodní koupaliště. Chata je postavená na vlastním pozemku o výměře 378 m2, je v pečlivě udržovaném stavu. Má nainstalovaný nový alarm a kamerový systém s možností online ovládání přes internet (r. 2015). Střecha je sedlová plechová.
V chatě jsou následující místnosti: hlavní obytná místnost, ložnice, kuchyň, předsíň a koupelna spojená se splachovacím WC. V koupelně je sprchový kout s novou sprchovou hadicí i baterií (r.2016), komplet nové WC (r.2016) a elektrický bojler, který slouží jako zdroj teplé vody. Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou s plynovým sporákem, lednicí a mikrovlnou troubou.
Vytápění je zajištěno krbovými kamny na tuhá paliva, chata je elektrifikovaná, zdrojem vody je obecní vodovod a k tomu navíc studna, odpady jsou svedeny do septiku.
Vedle chaty je k dispozici také zemní sklep využitelný ke skladování a pečlivě udržovaná skalka s terasou.
Chata je prodávaná včetně vybavení a zařízení.
Ve městě Týnec nad Labem naleznete veškerou občanskou vybavenost.
Kontakt na prodejce/RK:

Tomáš Trejtnar


email: t.trejtnar@seznam.cz kontaktní formulář
 
Inzerát zapsán:5. 5. 2016
Zobrazení:1894x
Sdílet:Bookmark and Share
* Podpořte tento bezplatný server a při kontaktu s prodejcem uveďte, že jste jeho nabídku nalezli na BYTY-DOMY-POZEMKY.cz. Děkujeme!

Kontaktovat prodejce | Poslat emailem | Vytisknout leták