Pronájem byt 3+1

Lokalita:okres Uherské hradiště, Buchlovice, okr. Uherské Hradiště
K pronájmu:14 000 Kč
14 000 Kč měs. vč. en.
Obytná plocha:100 m2
Pronajmeme byt v rodinném domu, městys Buchlovice, okr. Uherské Hradiště, Zlínský kraj.
Jedná se o řadový rodinný dům, v jehož celém jednom patře se nachází předmětný byt. Patro první. Přístup chodbou po schodech do patra. Byt je pěkný, v dobrém stavu, prostorný a slunný. S velkou halou, samostatnými vstupy do pokojů. Má samostatnou kuchyň. Koupelna s vanou. WC zvlášť. Celková plocha bytu 100 m2. Byt je zařízený a vybavený částečně. V kuchyni linka a sporák. Byt má parkety a plastová okna. K bytu patří zasklená dvojlodžie. Dům je v dobrém stavu, cihlový a má supr izolaci. Byt je volný ihned.
Byt je otočený na jižní svah s výhledem na hrad Buchlov a kapli Barborku (nebo-li kopec Buchlov a kopec Modla). Buchlovice (německy Buchlowitz) leží devět kilometrů západně od Uherského Hradiště na úpatí hor Chřibů. Nachází se zde také vyhledávaný zámek Buchlovice. Umístění je překrásné v těsné blízkosti lesů a krásné přírody. Spojení autobus. Sociální a občanská vybavenost v místě.
CENA: 14.000 Kč měsíčně včetně záloh na energie + provize RK. Vratná kauce 14.000 Kč.
Kontakt K-REAL tel. 602 778 256
Kontakt na prodejce/RK:K-REAL

K-REAL

Koniklecova 5, 634 00 Brno
tel.: 602 778 256
email: k-real@email.cz kontaktní formulář
 
Inzerát zapsán:12. 6. 2024
Zobrazení:69x
Sdílet:Bookmark and Share
* Podpořte tento bezplatný server a při kontaktu s prodejcem uveďte, že jste jeho nabídku nalezli na BYTY-DOMY-POZEMKY.cz. Děkujeme!

Zobrazit kompletní nabídku prodejce | Kontaktovat prodejce | Poslat emailem | Vytisknout leták